uk replica watches| fake watches| uk replica watches| swiss replica watches|

Firmamız Hakkında

Şirketimiz 2006 yılında, akışkanların akış, basınç, seviye, sıcaklık vb. parametrelerini ölçen ve kontrol eden enstrümanların satışını yapmak üzere Fatih YILMAZ tarafından kurulmuştur. İlk yıllarda gerçek kişi olarak faaliyet gösteren firmamız 2009 yılında Bass Ölçme Enstrümanları Limited Şirketi ünvanını almıştır. Ünvanımızı simgeleyen BASS harfleri sırasıyla, Basınç Akış Seviye ve Sıcaklığı simgelemektedir

Kurulduğu ilk yıllarda sadece temsilciliğini yaptığı ve ithal ettiği ürünleri kullanıcılara ulaştıran firmamız, 2007 yılından itibaren ayrıca imalatçı kimliğine de bürünmüştür. Türkiye’de İlk Kompakt Orifis Akış Sensörünü (FOFT), İlk Ortalama Pitot Akış Sensörünü (FOPT), İlk Çarklı Akış Sensörünü (FMPV), İlk Oval Dişli Akış Sensörünü Bass Ölçme Enstrümanları imal etmiştir. Belirtilen ürünler sadece birkaç örnek olup, halen ar-ge çalışmaları devam eden birçok yeni ürünümüz bulunmaktadır.

Bass Instruments ve Mesens markaları Bass Ölçme Enstrümanlarının tescilli markalarıdır. Bunun yanında firmamız, ülkelerinin önde gelen birçok markanın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Faaliyetlerini ISO9001:2008 kalite yönetim standartları çerçevesinde yürüten firmamız, ölçüm hesaplamalarını, ürün geliştirmelerini ISO ve CE standartları altında yapmaktadır.

Türkiye dışında ürünlerimiz, Afganistan, Almanya, Azerbaycan, Gürcistan, Hollanda, Irak, İran, Makedonya, Mısır, Pakistan, Romanya, Rusya, Suriye, Tayland, Türkmenistan ve Ürdün’de kullanılmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren faaliyet gösterdiğimiz sektörde farkındalık yaratmak isteyen şirketimiz Bass Ölçme Ltd. ölçme enstrümanları konusunda bir çok Türk sermayeli firmaya ilham kaynağı olmuştur ve sektörümüzün dünya çapında iyi yerlere gelebilmesi için öncü rol oynamaktadır.

Copyright 2017 Bass Instruments Her hakkı saklıdır.